Ekvator Ginesi

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi satılık emlak

 

Ekvator Ginesi Cumhuriyeti bir Orta Afrika Eyaletidir. Yüzey bakımından en küçük devletlerden ikincisidir. Kuzeyde Kamerun, doğuda Gabon, güneyde Gine Körfezi ve batıda.

Malabo başkentidir ve Bioko adasının kuzey kıyısında yer almaktadır.

Ekvator Ginesi'nde satılık mülk aramak için iyi bir zaman olabilir, ancak hidrokarbon ve petrol endüstrisi ile güçlü bir şekilde bağlantılı bir ekonomiye sahip olduğunu unutmamalıyız.

Ekvator Ginesi'nde satılık mülke yatırım yapacak en iyi şehirler, son yıllarda nüfusun ani büyümesi nedeniyle konut birimlerinin gelişimini engelleyen Malabo ve Bata'dır. Diğer bir problem ise altyapılar, iletişim yolları, aynı zamanda atık ve atık suyun uzaklaştırılmasıdır.

 

Geçtiğimiz yıllarda Hükümet, nüfusun ihtiyaçlarını karşılamak için birçok konut biriminin inşaatına yatırım yaptı ancak şu anda fonları engelledi, bu yüzden yabancı yatırımcılar tarafından pek çok proje geliştirildi ve bu Ekvator'da satılık mülklerin yaratılmasına yol açtı. Gine lüks ve her şeyden önce turistler için.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB